Ako to funguje

FLIP KNIHA  je ideálnym marketingovým a zábavným produktom pre Vašu udalosť. Za 90 sekúnd Vám vytvoríme FLIP BOOK, ktorý si hostia môžu vziať domov ako suvenír. Ak pridáte svoju reklamu, logo, FLIP BOOK sa stane výnimočným spomienkovým darčekom. FLIP BOOK je riešenie pre odprezentovanie spoločnosti, alebo produktu na veľtrhoch, kongresoch , stretnutiach, firemných oslavách a iných podujatiach. FLIP BOOK má vysokú hodnotu ako reklamný a prezentačný nástroj.

Zaznamenáme filmovú scénu

Natočíme Vaše vtipné video pomocou kamery s vysokým rozlíšením. Všetko čo sa deje pred kamerou, máte možnosť vidieť na monitore. S pomocou hudby, kreatívnych filmových scénok a vtipných rekvizít,  ponúka FLIP BOOK veľa zábavy a nezabudnuteľných okamihov pre všetkých zúčastnených. Ponúkame Vám mnoho funkcií, ako je zelená obrazovka s vlastným pozadím, inteligentné prekrytie, integrácia do sociálnych sietí a mnoho ďalších kreatívnych možností.

FLIP BOOK produkcia

Ihneď po zaznamenaní filmu sa videosekvencia rozdelí na jednotlivé obrázky. Vaše vtipné video je spracované v počítači a zmení sa na 60 vytlačených fotografií. Fotografie sú následne odoslané do farebnej tlačiarne. Tlačiareň vytlačí hromadne obrázky na fotografický papier vo vysokej kvalite. Následne sú obrázky orezané a usporiadané do dokonalej FLIP KNIHY. Šesťdesiatim vytvoreným fotografiám dodáme jedinečne graficky spracovaný obal  a zopneme ho veľkokapcitnou spinkovačkou.

Prezrite si vytvorený FLIP BOOK

Vaše vtipné video premeníme do dokonalej FLIP KNIHY so 60 obrázkami, ktoré ožijú. Hostia sú vždy ohromení, pretože často je FLIP KNIHA hotová skôr než odložia svoje rekvizity. Celý postup trvá menej ako 90 sekúnd, je rýchly a jednoduchý. Vytvorený FLIP BOOK si hostia môžu vziať domov ako suvenír.